TEK BİR SAYFADA TÜM REÇETE İSİMLERİ

Kullanıcı avatarı
Algmsmst
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

TEK BİR SAYFADA TÜM REÇETE İSİMLERİ

Mesaj gönderen Algmsmst »

10 Adet gelişmiş reçete satırım var bunların sadece isimlerini tek bir sayfada görmek istiyorum ama bir türlü yapamadım yardımcı olurmusunuz
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....
Kullanıcı avatarı
Algmsmst
İletişim:

Re: TEK BİR SAYFADA TÜM REÇETE İSİMLERİ

forumdaki örneklerden yaptım ama gelişmiş reçetedeki isimleri tabloda gösteremiyorum
Ekran görüntüsü 2024-03-30 111335.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

HMI'da Gelişmiş reçete fonksiyonunu kullanıyorsanız ENRCPViewer elementi ile reçete verilerinizi gösterebilirsiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Algmsmst
İletişim:

bende bu şekilde çıkıyor ayarları ve sadece isimleri gözükmüyor acaba uygulama sürümü alakalı olabilir mi ?
uygulama sürümüm şu şekilde DOPSoft 4.00.16
Ekran görüntüsü 2024-04-01 100941.png
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Size gönderdiğim ekran görüntüsü DIAScreen'e aitdir. DOP100 serisi HMI modellerini programlamak için güncel DIAScreen editorünü kullanabilirsiniz. Programlama editoru ile ilgili tüm güncellemeler artık DIAScreen editoru üzerinden gerçekleşecektir.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön