Delta Dop-B03E211 human machine interface hmi hangi programla programlanıyor

Kullanıcı avatarı
sayitdurmus
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Delta Dop-B03E211 human machine interface hmi hangi programla programlanıyor

Mesaj gönderen sayitdurmus »

Delta Dop-B03E211 human machine interface hmi hangi program ile kullanılıyor elimde plc yok sadece hmi var içindeki programı resetlemek istiyorum ama ip bulamıyor dopsoft v2 de B03E211 seçmeme rağmen ethernet ayarlarını modbus tcp ıp seçip 192.168.0.1 ip atıyorum olmuyor nasıl bir yol izlemeliyim hmi resetlemek için
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Delta Dop-B03E211 human machine interface hmi hangi programla programlanıyor

Mesaj gönderen Turhan »

Kullanmanız gereken editor DOPSoft Version : 2.00.07 Build : 2.00.07.15'dir. HMI sistem menüsüne girip HMI'ı formatlayabilir yada IP yapılandırmasını değiştirebilirsiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
sayitdurmus
İletişim:

Re: Delta Dop-B03E211 human machine interface hmi hangi programla programlanıyor

Sistem menüsününe nasıl girebilirim ekranın köşesine basılı tutuyorum ama olmuyor
Kullanıcı avatarı
İslam
İletişim:

Mesaj gönderen İslam »

Merhaba,

Elinizdeki HMI'yın arka kısmında SYSTEM tuşu bulunur. Bu tuşa 3-5 saniye kadar basılı tutarsanız sistem menüsüne girecektir.
İslam Karadeniz - Technical Support Engineer - DELTA Electronics Turkey
Kullanıcı avatarı
sayitdurmus
İletişim:

Dediğinizi yaptım password keypad şifresini soruyor buraya ne yazmam gerekiyor
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

default şifre 12345678 dir. Bunun dışında farklı bir şifre tanımlanmış ise bu şifreyi girmelisiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
sayitdurmus
İletişim:

Dünden beri uğraşıyorum ama bi türlü hmiye bağlanamadım default şifresi olmadı hatalı diyor başka nasıl bağlanabilirim
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Sistem menüsüne ulaşmadan HMI'ın IP yapılandırmasını gerçekleştiremezsiniz, Seri port üzerinden up/download menüsüne ulaşamazsınız yada harici bir bellek üzerinden veri up/download işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Var olan USB commode seçimi ile proje dosyasını yüklemek istiyorsanız Windows7 yüklü bir PC üzerinden yükleme yapmayı deneyebilirsiniz. USB kablonuzu PC'nize bağladığınızda PC'niz HMI'ı bir disk gibi görür ise bu diskin içerisine girip gizli dosyaları silip proje yüklemeyi denemelisiniz.
DELTA Electronics Turkey

“HMI Forum” sayfasına dön