REÇETE

Kullanıcı avatarı
zileli6034
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

REÇETE

Mesaj gönderen zileli6034 »

Merhabalar uğur bey reçete konusunda yardımcı olmuşdu sağ olsun lakin istediğimiz gibi olmamış daha dogrusu ben anlatamadım tam olarak sanırım. bir adet trafom var bu trafoda 15 adet ayrı ayrı sargı var her sargıda 7 şer adet parametrem var bu olayı reçetede nasıl çözüme kavuşturabilirim acaba. reçeteleri plc de tutsam st ile yazılmış hazır reçete bloğu var mı acaba . yada hmı tarafında olacaksa nasıl hangi yöntemle yapılabilir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
zileli6034
İletişim:

Re: REÇETE

ana ekranda da bu şekilde yapmışdım
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
zileli6034
İletişim:

Re: REÇETE

zileli6034 yazdı: 09 Şub 2024, 22:02 Merhabalar uğur bey reçete konusunda yardımcı olmuşdu sağ olsun lakin istediğimiz gibi olmamış daha dogrusu ben anlatamadım tam olarak sanırım. bir adet trafom var bu trafoda 15 adet ayrı ayrı sargı var her sargıda 7 şer adet parametrem var bu olayı reçetede nasıl çözüme kavuşturabilirim acaba. reçeteleri plc de tutsam st ile yazılmış hazır reçete bloğu var mı acaba . yada hmı tarafında olacaksa nasıl hangi yöntemle yapılabilir.
bu reçete mantığını yanlış kurgulamışım ben her reçetede ayrı başlangıç adresleri tanımlıyoruz diye düşünmüşdüm fakat başlangıç adresi tek bir adres . ve tüm grup reçeteleri bu adresde tanımlanıyormuş uğur beye verdiği destekden dolayı sizlerin huzurunda tekrardan teşekürlerimi sunarım.

“HMI Forum” sayfasına dön