Delta WPL Soft'ta Ladder Diagram Modunda Çoklu Çıkışları Sırayla Açma ve Kapama Nasıl Yapılır?

Kullanıcı avatarı
halilaltun00
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Delta WPL Soft'ta Ladder Diagram Modunda Çoklu Çıkışları Sırayla Açma ve Kapama Nasıl Yapılır?

Mesaj gönderen halilaltun00 »

Merhaba İyi Forumlar,

Delta WPL Soft programında Ladder Diagram modunda bir proje üzerinde çalışıyorum ve bir sorunla karşılaştım. Projemde birden fazla çıkışı sırayla açmak ve kapatmak istiyorum. Örneğin, çıkışları sırayla açmak için X0'dan X4'e kadar girişleri kullanarak Y0'dan Y4'e kadar çıkışları verdiğim zaman aralığı ile çıkış verdirmek istiyorum. Ardından, çıkışları sırayla kapatmak için Y4'ten Y0'a doğru geri çıkışı kesmek istiyorum tabi bunu yaparken aralıklarındaki süre var olacak. Bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim? Delta WPL Soft'ta bu tür bir işlevselliği nasıl yazabilirim?

Teşekkürler.

Aşağıda, çıkışları sırayla açmak için kullandığım Ladder Diagram kodunu paylaşıyorum:
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Re: Delta WPL Soft'ta Ladder Diagram Modunda Çoklu Çıkışları Sırayla Açma ve Kapama Nasıl Yapılır?

Mesaj gönderen Turhan »

PLC Eğitim notları başlığından temel komut kullanımlarına erişebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“PLC Forum” sayfasına dön