HMI Ekran Uzaktan Kontrol

Kullanıcı avatarı
deniz58
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

HMI Ekran Uzaktan Kontrol

Mesaj gönderen deniz58 »

Merhabalar , delta panel ile uzaktan erişim ( izleme/ kontrol ) sağlanan bir proje yapmak istiyorum.Bu proje için hangi seri Delta panel ve uzaktan erişim için hangi programı kullanmam gerekiyor?
Uzaktan erişimi ayrıca android veya ios cihaz üzerinden gerçekleştirebilir miyim?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: HMI Ekran Uzaktan Kontrol

Mesaj gönderen Turhan »

DOP100 serisi ethernet portu opsiyonunsa sahip herhangi bir modeli kullanabilirsiniz. VNC Viewer yardımı ile de Windows, IOS yada Andorid işletim sisteminde izleme ve kontrol gerçekleştirebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
deniz58
İletişim:

Mesaj gönderen deniz58 »

Turhan yazdı: 10 May 2023, 15:37 DOP100 serisi ethernet portu opsiyonunsa sahip herhangi bir modeli kullanabilirsiniz. VNC Viewer yardımı ile de Windows, IOS yada Andorid işletim sisteminde izleme ve kontrol gerçekleştirebilirsiniz.
Hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Bu uzaktan erişim için Statik IP gerekli midir ? Statik IP yerine uzaktan erişim modülü kullanılabilir mi?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Evet, Ya statik IP'ye sahip olmalısınız yada bu mümkün değil ise uzak erişim modülleri kullanmalısınız.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön